Star stamp - art trades are open by Ponnui


Updates

Blog updates 0.1

23. října 2016 v 13:39 | Mimi
Hola hej, Mimi je zpět.
Ach ano první článek v této rubrice.loving.gif image by Salisko Nevím, proč asi jsem dostala blogerský zápal, i když si tu vlastně píšu jen sama pro sebe, protože je to tu opuštěný. Z toho důvodu jsem zrušila všchny své spřátelené blogy, protože většina z nich je zrušená, nebo neaktivní. Abych pravdu řekla, já sama nevím na jak dlouho mě to chytne. No už nemám zaměřený blog na jednu věc, takže až budu mít chuť, udělám nový layout (i když tenhle jsem si zamilovala). Takže jsem vytvořila úplně nové rubriky jako třeba recenze na věci z ebaye, protože mnoho lidí si neví rady s nakupováním na těchto obchodech a já tam nakupuji často. Dál jsem smazala Vocaloid fanclub, protože přecejen už to tu bylo zbytečně.
tongue-4.gif image by Salisko Rozhodně to nejsou konečné změny, mám v plánu více. Takže blogování zdar a zde jsou ty změny.
Vymazání facebookových tlačítek
Zrušení SB
Smazání Vocaloid ikonky
Úpravy písma
Změněný titulek blogu
Drobná nastavení v komentářích
Smazání rubrik a nahrazení nových
Nové rozcestníky
Nová ikonka
Smazání Vocaloid fanclubu
Předělání menu
 
 

Reklama
Anohana the flower we saw that day anime logo by xXCrazyBunnyXx|Free Stamp ~ I love kawaii things | by Lyalllteddy stamp by findyQBe your own... by TheSallySagaTraditional art + Digital art by RoliStampsI Draw Because I Dream by RomanticParodyStamp - Recharge (pink) by merurupururin