Star stamp - art trades are open by Ponnui


Recenze

Dance with devils

10. dubna 2017 v 13:34 | Mimi
[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Podle : Originál
[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Epizod : 12
[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Rok : 2015

Otome, nebo jestli chcete Harém naruby žánr, mám docela v oblibě, protože si u něho vždycky oddechnu a nemusím nijak přemýšlet. A kochám se sexy klukama ( u kterých pak brečím že můj husbando je 2D), nicméně od toho tento žánr je. Emoji06
Zároveň na začátek dodávám , že je to tak trochu muzikál.
Úvod do děje : Děj se točí okolo školačky Ritsuky, která je jednoho dne zničeho nic předvolána ve škole studentskou radou, s tím že porušuje školní pravidla, což ovšem není pravda. Zde se setkáváme se čtyřmi hotties členy studenské rady, kteří nejsou jaksi z našeho světa, lépe řečeno jsou to ďáblové.
Když se Ritsuka vrátí domů, čeká ji šok. Dům je celý vzhůru nohama a její matka pryč - unesena. Za všechno můžou upíři, kteří právě válčí s ďábly o tzv. grimoár. Ten, kdo vlastní grimoár, ovládne celý svět a Ritsuka a její rodina mají být právě pojítko k onomu grimoáru.

Angel Beats!

18. února 2017 v 13:42 | Mimi
Související obrázek Ano, Angel Beats je velice profláknutý seriál ze světa anime, přesto jsem si na něj udělala čas nedávno.
S těžkým srdcem jsem se připravovala na dávku plnou dojemných momentů, s tím že budu vyhazovat jeden kapesník za druhým, jako tomu bylo třeba u Air, Ano Hana, nebo dokonce Elfen Lied, kde všechny díly byly doslova nahuštěný emočním materiálem, ale opak byl pravdou.
Prostě jsem zkoukla komedii s dojemným koncem.

[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Podle : Originál + Manga
[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Epizod: 13
[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Rok : 2010


Úvod do dějě : Ocitáme se v posmrtném životě, v jakýsim zvláštním světe s Otonashim, který si pamatuje jen své jméno. Zde potkává dívku Yuri, která mu vysvětlí, že je mrtvý a že v tomto světě má jakýsi odboj proti andělovi, aby se mohli stát bohy tohoto posmrtného světa. Avšak Otonashi nevěří, že by anděl mohl být zlý, a tak si jde s touto andělskou dívenkou promluvit...

Seikimatsu Occult Gakuin

9. ledna 2017 v 14:36 | Mimi
Ahoj, tak jsem se zase rozhodla napsat něco o anime, o kterém se moc nemluví. Nevím proč, ale mám vždy na ně štěstí. Emoji31 by Emoji-icon

[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Podle : Manga
[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Epizod : 13
[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Rok : 2010


Úvod do děje : Píše se rok 1999 a existuje jakási Waldsteinská Akademie také zvaná Okultní. Právě zemřel její ředitel a má ho nahradit jeho dcera, která okultní věci nesnáší, a tak si naplánuje, že akademii zničí. V tom ale pozná časového agenta, který přichází z roku 2012 a informuje ji o blížícím se nebezpečí, aneb zničení světa. Oba mají za úkol najít Nostradámův klíč, který tomu vše zabrání.

Aku no Hana

15. listopadu 2016 v 20:44 | Mimi
Ahoj, tak jsem tu s další recenzí, já vím docela brzy. Naneštěstí mě toto anime chytlo a skončilo s otevřeným konecem, takže jsem dnes dočítala mangu. :D
Název : Aku no hana
Podle : Manga
Epizod : 13
Hodnocení na MyAnimelistu : 7.22 -> Link
Rok : 2013
Úvod do děje : Středoškolák Kasuga Takao ( od té doby, co jsem si přečeta pod jistým dílem komentář jisté osoby, že tam slyší Kakao, nemohla jsem jinak :D) je tichý a má velkou zálibu v knihách a to hlavně v "Květy zla" od Baudelaireho. Na ni si postavil svou filozofii. Takao je zamilovaný do své spolužačky Nanako a jeden den, když si ve třídě zapomene svoji oblíbenou knížku, objeví na zemi její tělocvik. Vyndá ho z obalu a zírá na něj. V tom ale uslyší zvuk a v panice s ním uteče domů. Po nějakém tom rozhodování co s ním udělat a jak ho vrátit, poznává druhou dívku Nakamuru, která ho přitom viděla a od té doby ho jaksi šikanuje a hraje si s ním. Že to zní jako klasické ecchi/harem anime? Nenechte se zmást! Tuhle sérii provází temnota, drama a žádná romantika! Co to ta Nakamura vlastně zamýšlí, a není to náhodou celé jinak?

Osobní hodnocení a dojmy v celém článku.

Claymore

14. listopadu 2016 v 15:30 | Mimi
Tak jsem si řekla, že se dokopu k mé první recenzi k anime a hlavně k nějakému, které jsem viděla v poslední době, dokud mi leží v hlavě.
Claymore, je vlastně taková přestávka mezi tím vším mainstreamovým anime, takže pokud máte už dost přebytečného moe, fanservisu, nebo anime s opakující se dějovou linkou a máte chuť na něco vážnějšího, tak je toto anime přesně pro vás.
Já jsem se tedy k němu dostala tak, že jsem hledala něco hororového a toto mi bylo doporučeno, no popravdě horor to není, spíš bych to nazvala sem tam brutální, Vlastně nejde o nic víc než pár usekaných končetin.
Co je hlavně důležité a musím to zmínit hned na začátku je, že anime a manga se od sebe výrazně liší, a já se pokusím tyto rozdíly v průběhu tohoto článku vypsat.
Pokud by jste si nevěděli rady s nějakým jiným anime pokusím se ho zhodnotit, akorát jen z mýho anime listu. Animelist [-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara

 
 

Reklama
Anohana the flower we saw that day anime logo by xXCrazyBunnyXx|Free Stamp ~ I love kawaii things | by Lyalllteddy stamp by findyQBe your own... by TheSallySagaTraditional art + Digital art by RoliStampsI Draw Because I Dream by RomanticParodyStamp - Recharge (pink) by merurupururin