Star stamp - art trades are open by Ponnui


Diary

World of Mimi update

5. března 2017 v 13:35 | Mimi
Heya~ Emoji37 by Emoji-icon

Kvůli práci teď nemám skoro čas na nic a když už mám volno, tak na nic nemám náladu. Ale snažím se udržovat blog v chodu, i když nevím jaké články vůbec přidávat. Tak jsem se rozhodla napsat sem takový malý update v bodech z mého života na důkaz toho, že stále žiju. Emoticon: Unicorn by apparate

Birdcage Divider by Picandou

[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Snažím se chodit na zumbu, abych něco shodila, protože cvičit mě nebaví.

[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara V práci jsem velice spokojená, i když ještě nejsem moc k užitku.

[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Zítra mi začíná školení z práce, na které se moc těším.

[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Včera jsme jeli s prarodičema na zájezd, právě od firmy, na naší Moserskou výstavu do Prahy, kterou jsme celou proťapali.

[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara V praze mi jedna slečna předala naprosto úžasné retro šaty z Heart and Roses, které jsem si u ní zamluvila, překvapivě mi sedí. Možná se v nich vyfotím hehehe.


[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Začala jsem psát takový menší fantasy příběh, je to zase něco jiného od kreslení, ale budu si ho ilustrovat, mám ho tu zveřejnit? Nejsem moc dobrá.

[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Momentálně anime které mám rozkoukané : Kuroshitsuji, Youjo Senki, Little Witch Academia, už už plánuji recenze.

[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Jsem marod.

[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Neváhejte použít Ask blogu, odpovědi budu kreslit a dávat je sem, něco jako tumblr.

[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Blíží se narozeniny mojí mamky, dostane ode mě novou troubu.

[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Objevila jsem novou českou firmu s přírodní kosmetikou Manufaktura, jejich produkty jsou sice dražší, ale jejich jablkový krém je prostě úžasný.

[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Moje spotřeba kafe se zvyšuje.

Birdcage Divider by Picandou

Těžký život absolventa.

27. ledna 2017 v 12:59 | Mimi
V květnu jsem vyšla střední školu, s tím že jsem si plánovala VŠ a stále plánuji, takže jsem musela mít rok pauzu.
Tak jsem si našla práci "na dohodu", s tím že se stejně budu muset zaevidovat na pracovní úřad, protože je tam určitý výdělek, který jim musíte prokazovat za to, že za vás budou odvádět sociální a zdravotní pojištění.
Takže nejdřív vás čeká takový menší pohovor, co chcete dělat, co plánujete dál, což se vás nejspíš budou ptát několikrát, protože v tom mají někdy pěkný bordel. Pak se musíte nahlásit na zdravotní pojišťovně a za pár dní vám přijde pozvánka na takové menší školení tom, co vlastně můžete od pracáku čekat a tak podobně.
No neuplynuly ani dva měsíce a přišloa mi další pozvánka na pracák v jiném městě. Konalo se to v zasedací místnosti, kde mohlo být tak 30 lidí. Tak ty paní, které to tam vedly, nám představily projekt ,,Nestůj a pojď", který vlastně slouží k tomu, aby vám našli práci. V tu dobu jsem byla otrávená, protože jsem plánovala studovat, měla jsem brigádu s tím že jsem si pomalu hledala práci na HPP.

Talentovky aneb obrovské síto

7. ledna 2017 v 14:27 | Mimi
Můj další důvod nynější neaktivity byly talentovky, konkrétně na Fakultu umění a designu Ladislava Sutnara (Plzeň) .
Byla jsem tam před rokem na dni otevřených dvěří, a tu školu jsem si hned zamilovala. Vlastně, ono když tam vlezete, tak to jako škola vůbec nevypadá. Před vámi je obrovská hala s plátny, vedle jsou sochy a celé to tam voní po barvách. Půjdete do prvního "patra" (nadpodlaží) a tam si děcka čmáraj na zemi, no prostě bomba. Jenže tehdy mi tam řekli, že nemám svůj styl a kreslím moc fantasy věci a ať se zaměřím víc na reálné věci. Navíc tato škola nabízí letní kurzy ArtCamp (kde mimochodem hlásali něco jako ,,Když se účastníte ArtCampu, jste bez přijímaček". Což mi hned v ArtCampu vyvrátili, ale jsem ráda že jsem tam šla (stálo to nehorázný prachy), protože ta atmosféra tam byla úžasná, super lidi a velká sranda.
No a tak jsem si teda řekla, že tam podám přihlášku. Nic moc jsem od toho nečekala protože z minulých statistik je šance na přijetí zhruba 30%. A na jeden obor berou třeba 14 lidí. A já ještě jako vyučený hotelovák jdu mezi nabouchaný lidi z uměleckých škol. Ale tak co, sestavila jsem si portfolio, nakoupila jsem si další věci co po nás chtěli (zase za nehorázný prachy) a 2. ledna jela do Plzně. Skull Bullet by Gasara

No tak jsem si zaplatila kolej a 3. ledna jsem tam šla s tím, že jim odevzdám portfolio a druhý den se dozvím jestli mě teda vůbec pustí na přijímačky, nebo ne, takový systém tam byl.[ Pixel ] animated pixel sprout! by blushbun
Ještě jsem tam šla brzo, ale bylo mi to prd platný, protože tam už byla horda lidí. Tak jsem si vystála frontu na své obory, podepsala jsem jim papíry a s úzkostí šla zase na kolej. Jediný co mě tak nějak uklidňovalo, bylo to, že jsem tam potkala známé lidi z ArtCampu. A teď čekat do zítřejšího odpoledne. No úzkost jako prase.

Samozřejmě že mě nevzali na talentovky, no ani mé známé z ArtCampu. Jen tak pro představu, dohromady se tam hlásilo 800 lidí, zhruba 80 lidí na můj první obor, z toho vzali 28 na talentovky a z těch 28 vyberou 14, kteří tam mohou studovat, takže docela impossibru.
Docela to srazí sebevědomí s kreslením, ale na druhou stranu teď vím že si můžu dál čmárat fantasy věci a neřešit nějaké portfolio. Jestli to zkusím zase za rok? Nevím. Kam se budu hlásit dál? Taky nevím. Ráda bych dělala to co mě baví, ale teď se musím zotavit z těchto přijímaček a pak teprve budu řešit něco dál. Potřebuju asi jen nakopnout.

Happy Halloween pt. 1

30. října 2016 v 14:58 | Mimi
Tak mi skončil pracovní týden a mohla jsem sem zavítat spolu s nepracovním týdnem. Zítra je ofiko Halloween a já nemám ani dýni. Sice to není český svátek, ale pro mě to má určité kouzlo podzimu. Tím myslím že se obejdu bez obcházení domů se skladkostmi, ale ty DEKORACE Autumn Leaf (FTU) by Moonlight-pendent13 . Vypadá to, že i české obchody se snaží přizpůsobit tomuto svátku. Nu což, aspoň svíčky jsem si stihla koupit, ale už je mám skoro vypálené, takže nejspíš budu muset udělat další nálet do obchodů, protože já a vonné svíčky, to je jako úchylka. Zítra mě čeká pohovor na grafika, tím pádem slavím Halloween dnes. Ghosty (FTU) by Moonlight-pendent13
Každopádně jsem se těšila na teplý a barevný podzim a venku to vypadá jako přesný
opak. Zítra sem hodím tedy něco na Halloween tématiku, jako například recenzi na upírské zuby z Wishe Pink heart bullet/emote by pururinpixels.
Tak mi držte na zítra palce a zítra popřeju Halloween oficiálně. A tady je malý začátek ode mně. Little Smiley Face Pixel by Nerdy-pixel-girl

 
 

Reklama
Anohana the flower we saw that day anime logo by xXCrazyBunnyXx|Free Stamp ~ I love kawaii things | by Lyalllteddy stamp by findyQBe your own... by TheSallySagaTraditional art + Digital art by RoliStampsI Draw Because I Dream by RomanticParodyStamp - Recharge (pink) by merurupururin