Star stamp - art trades are open by Ponnui


Březen 2017

World of Mimi update

5. března 2017 v 13:35 | Mimi |  Diary
Heya~ Emoji37 by Emoji-icon

Kvůli práci teď nemám skoro čas na nic a když už mám volno, tak na nic nemám náladu. Ale snažím se udržovat blog v chodu, i když nevím jaké články vůbec přidávat. Tak jsem se rozhodla napsat sem takový malý update v bodech z mého života na důkaz toho, že stále žiju. Emoticon: Unicorn by apparate

Birdcage Divider by Picandou

[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Snažím se chodit na zumbu, abych něco shodila, protože cvičit mě nebaví.

[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara V práci jsem velice spokojená, i když ještě nejsem moc k užitku.

[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Zítra mi začíná školení z práce, na které se moc těším.

[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Včera jsme jeli s prarodičema na zájezd, právě od firmy, na naší Moserskou výstavu do Prahy, kterou jsme celou proťapali.

[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara V praze mi jedna slečna předala naprosto úžasné retro šaty z Heart and Roses, které jsem si u ní zamluvila, překvapivě mi sedí. Možná se v nich vyfotím hehehe.


[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Začala jsem psát takový menší fantasy příběh, je to zase něco jiného od kreslení, ale budu si ho ilustrovat, mám ho tu zveřejnit? Nejsem moc dobrá.

[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Momentálně anime které mám rozkoukané : Kuroshitsuji, Youjo Senki, Little Witch Academia, už už plánuji recenze.

[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Jsem marod.

[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Neváhejte použít Ask blogu, odpovědi budu kreslit a dávat je sem, něco jako tumblr.

[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Blíží se narozeniny mojí mamky, dostane ode mě novou troubu.

[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Objevila jsem novou českou firmu s přírodní kosmetikou Manufaktura, jejich produkty jsou sice dražší, ale jejich jablkový krém je prostě úžasný.

[-ai- ROMANCE] Light Pink Heart Bullet by Gasara Moje spotřeba kafe se zvyšuje.

Birdcage Divider by Picandou
Anohana the flower we saw that day anime logo by xXCrazyBunnyXx|Free Stamp ~ I love kawaii things | by Lyalllteddy stamp by findyQBe your own... by TheSallySagaTraditional art + Digital art by RoliStampsI Draw Because I Dream by RomanticParodyStamp - Recharge (pink) by merurupururin