Star stamp - art trades are open by Ponnui


Říjen 2016


Recenze - Vampire Teeth 13 mm

31. října 2016 v 20:57 | Mimi |  Rezenze china
#3heart by Alsuha
Bububu, Halloween je tu a já přicházím se svou první recenzi na china věc. Jsou to tyto nasazovací tesáky, konktrétně z Wishe, ale co je na Wish, najdete i na AliExpressu i na Ebayi. Ať už máte cosplay, nebo pouze slavíte Halloween, rozhodně tyto zoubky jsou lepší, než ty klasické "klapačky" se kterýma se člověk uslintá a nemůže s nimi ani mluvit.
Objednala jsem si 13 mm a myslím, že bohatě tato délka stačí.
Mnoho prodejců k tomu nabízí lepidlo a pudr na zuby, ale já jsem se rozhodla neriskovat své zdraví a tak doporučuji si v lékárně koupit klasické lepidlo na zuby. (f2u) purple ribbon bullet by mintiepop
Barva zubů není čistě bílá, spíše odpovídá reálným zubům, mě například jako odstín sedí, ale i kdyby někomu neseděl, dá se různě v maskách koupit právě ten pudr.
Já právě lepidlo nemám, tak jsem si je nasadila jen tak, kvůli fotkám ( bez lepidla fakt nedrží), a myslím že se s nimi pohodlně mluví, jí, pije atd. Mini Pink Cat Bullet by Akachuki

#3heart by Alsuha
Kde: Aplikace Wish
Cena: 50 Kč
Shodnost s fotkou daného zboží : Ano
Závěr : Doporučuji.
#3heart by Alsuha

Osobní foto:


Happy Halloween pt. 1

30. října 2016 v 14:58 | Mimi |  Diary
Tak mi skončil pracovní týden a mohla jsem sem zavítat spolu s nepracovním týdnem. Zítra je ofiko Halloween a já nemám ani dýni. Sice to není český svátek, ale pro mě to má určité kouzlo podzimu. Tím myslím že se obejdu bez obcházení domů se skladkostmi, ale ty DEKORACE Autumn Leaf (FTU) by Moonlight-pendent13 . Vypadá to, že i české obchody se snaží přizpůsobit tomuto svátku. Nu což, aspoň svíčky jsem si stihla koupit, ale už je mám skoro vypálené, takže nejspíš budu muset udělat další nálet do obchodů, protože já a vonné svíčky, to je jako úchylka. Zítra mě čeká pohovor na grafika, tím pádem slavím Halloween dnes. Ghosty (FTU) by Moonlight-pendent13
Každopádně jsem se těšila na teplý a barevný podzim a venku to vypadá jako přesný
opak. Zítra sem hodím tedy něco na Halloween tématiku, jako například recenzi na upírské zuby z Wishe Pink heart bullet/emote by pururinpixels.
Tak mi držte na zítra palce a zítra popřeju Halloween oficiálně. A tady je malý začátek ode mně. Little Smiley Face Pixel by Nerdy-pixel-girl


Blog updates 0.1

23. října 2016 v 13:39 | Mimi |  Updates
Hola hej, Mimi je zpět.
Ach ano první článek v této rubrice.loving.gif image by Salisko Nevím, proč asi jsem dostala blogerský zápal, i když si tu vlastně píšu jen sama pro sebe, protože je to tu opuštěný. Z toho důvodu jsem zrušila všchny své spřátelené blogy, protože většina z nich je zrušená, nebo neaktivní. Abych pravdu řekla, já sama nevím na jak dlouho mě to chytne. No už nemám zaměřený blog na jednu věc, takže až budu mít chuť, udělám nový layout (i když tenhle jsem si zamilovala). Takže jsem vytvořila úplně nové rubriky jako třeba recenze na věci z ebaye, protože mnoho lidí si neví rady s nakupováním na těchto obchodech a já tam nakupuji často. Dál jsem smazala Vocaloid fanclub, protože přecejen už to tu bylo zbytečně.
tongue-4.gif image by Salisko Rozhodně to nejsou konečné změny, mám v plánu více. Takže blogování zdar a zde jsou ty změny.
Vymazání facebookových tlačítek
Zrušení SB
Smazání Vocaloid ikonky
Úpravy písma
Změněný titulek blogu
Drobná nastavení v komentářích
Smazání rubrik a nahrazení nových
Nové rozcestníky
Nová ikonka
Smazání Vocaloid fanclubu
Předělání menu

My recent artworks

16. října 2016 v 22:04 | Mimi |  Finished
Hi again,
Jelikož jsem tak nějak na 30% zpět, nechtě mě se pochlubit mýma patlanicema.
Jak jsem zmiňovala v předchozím článku, snažím se dostat na uměleckou vysokou školu, takže budu ráda i za nějakej ten názor. laugh-2.gif image by Salisko Nicméně ráda udělám nějaký art trade, bo comissions.
Jo a taky budu ráda když zavítáte na můj dA, nebo patreon, sankyuu. 2eulb4i.gif image by Lowinka
Tak tedy, here we go.

Je tu někdo?

15. října 2016 v 15:25 | Mimi |  Téma týdne
Projíždím svůj počítač s tím, že ho konečně pročístím a hele! Složky k tomuto blogu. Projel mnou závan nostalgie, ah sladká léta blogování. Tak jsem se rozhodla, že se sem půjdu podívat.
Nestačila jsem se divit, jak se člověk dokáže změnit za 4 roky. Je to asi jako když spatříte svůj facebookový příspěvěk z roku nebreč, a chcete si dát pěstí. Takže jsem tu promazala nějaké články a rozhodla jsem se napsat po 3 letech článek na téma "Neboj se být svůj", protože si myslím, že to o čem chci psát po své velké pauze, s tím jaksi souvisí.
Každý se stydíme za něco, ze své minulosti right? Tak za mě to byla moje weeb* era...

Anohana the flower we saw that day anime logo by xXCrazyBunnyXx|Free Stamp ~ I love kawaii things | by Lyalllteddy stamp by findyQBe your own... by TheSallySagaTraditional art + Digital art by RoliStampsI Draw Because I Dream by RomanticParodyStamp - Recharge (pink) by merurupururin